מתקשים להתרכז במהלך יום העבודה? אולי אתם זקוקים לתוספי תזונה

קושי בריכוז הוא אחד מהאתגרים הבולטים של המאה ה-21. קצב החיים המואץ לצד ריבוי של משימות גורם ללא מעט עובדים לחוש כי הם לא עומדים בקצב או לא מצליחים לשפר את רמת הפרודוקטיביות. בשביל להגביר את הריכוז ואף להוביל ליצירה של מערך עבודה יעיל, אפשר ואף רצוי לבחון אפשרות של נטילת תוספי תזונה אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מהחיים של אלפי ישראלים, ולא בכדי. בשנים האחרונות המודעות לגבי תוספי תזונה ייעודים עלתה, וזאת בשל ההשפעות החיוביות המיוחסות לתוספים הללו. אם גם אתם רוצים ליצור איכות חיים משופרת שתוביל גם להגברת הריכוז, להלן מספר תוספים שיכולים לסייע לריכוז, אבל גם לבריאות.

אומגה 3

אחד מתוספי התזונה הנמכרים ביותר הוא תוסף תזונה אומגה 3. הריכוז הגבוה של חומצות השומן מסייע לטובת עידוד תהליכים מוחיים, לצד הגברת הריכוז. מקום בו אפשר לרכוש תוספים איכותיים הוא האתר של חברת הומאוטריט לאב הנחשבת לאחת מהחברות המובילות בענף. באתר תוכלו לבצע רכישה של התוסף במחיר מצוין ועם משלוח מהיר עד הבית, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר לשיפור הפעילות התקינה של המוח.

ברזל

בדיקה פשוטה אצל רופא המשפחה יכולה לסייע לכם לבחון האם אתם סובלים ממחסור בברזל. מחקרים שנערכו בתחום מצאו כי מחסור של ברזל עשוי להוביל לירידה בתהליכי הזיכרון ובהתאם לכך גם פגיעה בתפקוד, בעקבות התפתחות של אנמיה. על כן נטילה של תוסף תזונה ברזל בהתאם להוראות יכולה לסייע לטובת התגברות על מחסור בברזל ובהתאם לכך גם שיפור ממשי ביכולת להתרכז, לאורך זמן.

ויטמין E

נטילה של תוסף תזונה המכיל ריכוז גבוה של ויטמין E מהווה הזדמנות מעולה לשיפור הריכוז והיכולת לתפקד באופן מלא בעבודה, וזאת בשל נוגדי החמצון הגבוהים המצויים בתוך התוסף הזה. מדובר בויטמין אשר נחקר במשך שנים רבות ונמצא כבעל השפעה ממשיות על מערכת העצבים, ובשל כך מדובר בתוסף מומלץ בעבור מבוגרים אך גם ילדים.

 

 

ויטמין B12

תוסף תזונה מצוין וטבעי לחלוטין הוא תוסף המכיל ריכוז של ויטמין 12B אשר אחראי על חיזוק מערכת העצבים. כאשר ישנו מחסור בויטמין הזה ההשפעה על תהליכים מוחיים שמתמקדים גם בריכוז פוחתים באופן משמעותי. בזכות פיתוח מדעי הצליחו לפתח את התוסף כאשר הוא מכיל ריכוז גבוה של הויטמין לצד מינרלים חיוניים לגוף האדם.

כיצד לבחור את התוסף הטוב ביותר?

בחירה של תוסף תזונה לטובת יצירה של איכות חיים משופרת וכן הגברת הריכוז צריכה להתבצע קודם כל באמצעות הרופא המטפל. בדיקת דם פשוטה ופיענוח שלה יכולים לסייע לטובת בדיקה האם ישנם חוסרים תזונתיים כמו ברזל שמשפיעים באופן ישיר על היכולת להתרכז, ובהתאם להחלטת הרופא ליטול את התוסף בהתאם למינון המומלץ. בנוסף, התייעצות עם הרוקח תסייע לכם לבצע בחירה נכונה, כל זאת מתוך מטרה להיעזר בתוספים לטובת שיפור משמעותי ביכולת להתרכז בזמן עבודה.

לסיכום

רכישה של תוספי תזונה הפכה לחלק בלתי נפרד משגרת החיים של אלפי עובדים, הן בשל היתרונות הבריאותיים אך גם חשיבתית אשר מיוחסים לנטילה קבועה של תוספים. דרך האתר של חברת הומאוטריט לאב ניתן לבצע רכישה של תוספים טבעיים לחלוטין בעלות כספית נוחה ועם משלוח עד הבית, כאשר כלל התוספים שנמכרים במסגרת של האתר נבדקו ואושרו לשימוש על ידי משרד הבריאות. אז קדימה, למה אתם מחכים? הגיע הזמן לבצע שינוי, ובכך להוביל ליצירה של איכות חיים משופרת וכן יכולת קוגניטיבית גבוהה.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.