מעוניינים לרכוש מדפסת למשרד? הינה כמה מדפסות של hp שיוכלו להתאים

כידוע, עריכת דין ומסמכים, הולכים ביחד טוב מאוד. מבחינת הדפסות מסוגים שונים, גם בכך הצורך גדול למדי במשרדים מסוג זה. הפתרון הקלאסי לצורך שוטף זה, הוא לרכוש מדפסת איכותית. אילו מדפסות מתאימות למשרד עורכי דין במיוחד ולמה? מהן כמה דוגמאות מומלצות לכך?

HP OfficeJet Pro 6960 – מה לחפש במדפסת למשרד?

מדפסות מהוות עולם טכני מורכב למדי, במיוחד כאשר מדובר במדפסות משולבות (אם כי לא רק). מדפסת HP OfficeJet Pro 6960 עשויה להמחיש זאת וגם לספק דוגמא, למדפסת מומלצת למשרדי עורכי דין. זו היא מדפסת משולבת, אשר מבוססת על טכנולוגיית הזרקת הדיו. כאן כבר הגענו לנקודה "רגישה" מבחינת עסקים ומסיבות טובות – ההוצאות השוטפות על דיו למדפסות. לכן חשוב לציין, שכיום ניתן לרכוש דיו טוב וגם זול, מחברת אקסלדיו. למשל עבור דגם OfficeJet Pro 6960, תוכלו למצוא דיו מעולה ובמחיר טוב למדפסת הזו, היישר באתר החברה. מדובר על מכלי דיו תואמים. כלומר, הם גם תואמים במבנה ובתפקוד למכלי הדיו המקוריים וגם זולים מהם! גם מעבר להיבט עלות רכישת הדיו, מדפסת זו מצטיינת בעלויות הדפסה כוללות, אשר נחשבות נוחות יחסית לאורך זמן. כל זאת, תוך מתן איכות הדפסה טובה ועם ניהול נוח (בעזרת צג מגע מובנה). למדפסת יכולות מתקדמות כגון

automatic document feed ועיצוב נאה, אשר ישתלב היטב במשרד שלכם.

 

 

HP LaserJet 4300

דגם LaserJet 4300 של HP מביא אותנו לתחום מדפסות הלייזר, שהוא חשוב במיוחד לעסקים. מדובר במדפסת מונוכרום. כלומר, כזו שמדפיסה בגוונים שונים של שחור. גווני האפור שמדפסות כאלה מסוגלות להפיק, הם בעצם גווני שחור. כך שמדובר על הדפסה בעזרת חומר בסיסי אחד, בצבע שחור, בטכנולוגיה שונה מהותית מטכנולוגיית מדפסות הזרקת הדיו. HP LaserJet 4300 היא מדפסת לעומסי הדפסה בינוניים, כך שהיא מתאימה לרוב משרדי עורכי הדין, כל עוד אינם קטנים במיוחד. מדפסת זו תספק לכם את יתרונות מדפסות הלייזר החשובים, של עלויות נמוכות יחסית לאורך זמן, לצד עמידות רבה.

HP DeskJet 2620

כמדפסת שלישית ואחרונה, נביא דווקא דוגמה מכיוון שונה למדי: מדפסת בסיסית מאוד, לשימוש משרדי עריכת דין קטנים במיוחד ולעבודה מהבית (שהיא יותר ויותר רלוונטית כיום). דגם DeskJet 2620 של HP מספק לכם יכולות של מדפסת משולבת (הדפסה, סריקה, "צילום מסמכים" ופקס), צבעונית, במחירים נמוכים של מדפסת הזרקת דיו בסיסית. אין לה את יכולת העבודה האינטנסיבית של הדגמים האחרים ולא את האמינות לטווח ארוך של מדפסות הלייזר העסקיות. אך היא עשויה להיות המוצר שישלים את מערך המדפסות שלכם, לשימוש ביתי זמני ואפילו כרזרבה למקרי חירום.

עוד על HP

HP היא חברה בולטת מאוד ותיקה בתחום המדפסות. זאת, הן עבור עסקים והן עבור השוק הפרטי. למעשה, HP מפוצלת כיום לשתי חברות משנה, אשר אחת מהן מתמקדת באופן בלעדי, בתכנון וייצור מדפסות ומחשבים שולחנים. לכן, כאשר רוכשים מדפסת של חברה זו, רוכשים מוצר איכות, אשר ניתן לסמוך עליו לאורך זמן.

לסיכום

בחירה טובה של מדפסת מתאימה למשרד שלכם, תבטיח שתקבלו יכולות הדפסה גבוהות, באופן עקבי. זאת, במינימום השקעת כסף (ברכישה ובהחלפה) וזמן (בהמתנות ובתיקונים). מבחינת הדיו, ישנה כפי שהזכרנו האפשרות לרכוש דיו תואם, שיהיה גם איכותי וגם זול ויחסוך לכם כסף רב בטווח הארוך.