ותרו על הווילונות: תריס אור חשמלי הוא בדיוק מה שאתם צריכים למשרד שלכם

מחפשים פתרונות הצללה למשרד? יש לכך כיום מענה רחב, בדמות מוצרים מסוגים רבים. אחד השימושיים ביותר שבהם, אשר אולי עשוי להתאים לכם במיוחד, הוא תריס אור חשמלי. מהו תריס אור? מדוע עדיפה דווקא הגרסה ה"חשמלית" שלו? ומה עוד כדאי שתדעו על כך? הנה סקירה קצרה שתעשה לכם סדר:

תריס אור – שליטה מרבית באור ועוד

מטרתם הבסיסית של תריסים, היא לשלוט באור שנכנס לחדר. באופן בסיסי, הם עושים זאת בכך שניתן לגלול אותם למצב פתוח לגמרי או סגור לגמרי או מצבי ביניים שונים. עיצוב התריסים אשר שמכונה "תריס אור", מוסיף לכך עוד נדבך של שליטה – כיוון המרווח בין שלבי התריסים. מרווח זה מאפשר כמובן ליותר אור להיכנס ובאופן כללי, השימוש בכך משפר את השליטה בכניסת האור לחדר או בחסימתו. באמצעות תריס אור חשמלי, ניתן לשלוט בתפעול התריס עצמו, בצורה הנוחה ביותר. זה אומר הפעלה ממתג חשמלי ליד התריס או הפעלה שלו מרחוק, באמצעות שלט. אפילו באמצעות חיבורו למערכת "בית חכם" שפותחת אפשרויות רבות נוספות, כגון שליטה מרחוק דרך טלפון סלולארי. כאמור, זהו תריס גלילה. פירוש הדבר, שישנו בחלקו העליון "ארגז", אשר לתוכו התריס נגלל. הארגז עשוי להיות גלוי או סמוי, בהתאם למבנה במשרד שלכם ולבחירתכם.

 

כמה אפשרויות ברכישה

גם בין מוצרי התריסים מסוג זה, יש כמה אפשרויות מהן תוכלו לבחור. חלקן יותר יקרות וחלקן פחות וכמובן, גם האיכות בהתאם. הדבר מתבטא קודם כל בחומרים מהם התריס עשוי. חלקם מבוסס על פלסטיק מוקצף, אך יש אחרים והם המומלצים, שמבוססים על אלומיניום. האלומיניום הוא כידוע חומר עם יחס מצוין של משקל (קל) לחוזק (רב). הוא קל לניקוי וכמובן גם לא מחליד. בכל מקרה, חשוב לקחת בחשבון גם את המנוע, שהוא חלק קריטי בפעילות המוצר. רכישת מנוע מיצרן איכותי דרך ספק אמין, תבטיח פעולה תקינה לאורך זמן.

 

 

תועלות חשובות

לתריס כזה עשויות להיות תועלות רבות עבורכם. העיקריות, שאותן כמעט בוודאות תנצלו, הן

  • שליטה באור – כאמור, תועלת בסיסית וחשובה היא השליטה המרבית בתאורה בחדר. ניתן אמנם לפתור הכל באמצעות תאורה מלאכותית ומזגנים, אך משתלם וחכם להסתייע גם באמצעים פשוטים ופחות גוזלי אנרגיה, כמו תריסים מסוג זה.
  • טמפרטורה – השליטה באור, גם מסייעת לצמצם חום בתוך החדר או להגביר אותו, בהתאם לצורך. אם זה חדר שפונה אל השמש, הוא עשוי להתחמם מאוד בקיץ. תריס אור יקל על צמצום החום וצמצום ההוצאות על מיזוג אוויר. בחורף, תוכלו לבחור דווקא להכניס אור, בכדי לחמם את החדר מעט.
  • אסתטיקה – תריסים אלה מספקים מראה אלגנטי, שהולך טוב מאוד עם משרד עורכי דין. לא תרצו שיהיה לכם במקום זאת תריס זול, עם שלבים שגם נראים בהתאם. מבחינה זו, ההשקעה הכספית בתריסי איכות כאלה, היא השקעה בתדמיתכם העסקית.
  • פרטיות – שיפור הפרטיות שלכם ושל לקוחותיכם, בפני מי שעשויים להסתכל מבחוץ.
  • נוף – ככל שיש נוף יפה מחוץ לחלון, תריסים כאלה גם משתלבים ב"הצגתו" מתוך החדר.
  • כיסוי שטח גדול – תריסי גלילה מספקים פתרון הצללה יעיל, גם עבור חלונות גדולים יחסית.
  • אבטחה – בתור תריס גלילה חשמלי, תריס כזה עשוי לסייע גם מבחינת צמצום היכולת לפרוץ לחדר דרכו.

לסיכום

תריס אור חשמלי הוא ללא ספק אחד המוצרים שתרצו לבדוק, כאשר אתם מחפשים פתרונות הצללה למשרד שלכם. הוא אמנם יקר יותר מתריס רגיל, אך לא בהפרש גדול. מעל הכול – תריס מסוג זה משתלם!

שאלות בנושא ותרו על הווילונות: תריס אור חשמלי הוא בדיוק מה שאתם צריכים למשרד שלכם

למידע נוסף על ותרו על הווילונות: תריס אור חשמלי הוא בדיוק מה שאתם צריכים למשרד שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם