עומדים בפני הליך פינוי בינוי? כדאי שתפנו לעורך דין מומחה בתחום

אם גם אתם גרים בבניין שעתיד לעבור בזמן הקרוב פרויקט פינוי בינוי, חשוב מאד שתהיו מודעים לזכויות שלכם. כמובן שגם חשוב לוודא שהזכויות שלכם אכן מתממשות וזה משהו שאפשר לעשות רק בעזרת ליווי מקצועי של עורך דין. בואו ננסה להבין למה בכלל כל כך חשוב להיעזר בעורך דין בתהליכים של פינוי בינוי, איך בוחרים עורך דין רציני ומנוסה ומה קורה אם רוצים לעשות את זה לבד ללא ליווי של עורך דין. אבל קודם כל – זה הזמן להכיר את משרד עורכי הדין המוביל בישראל בתחום של התחדשות עירונית ופינוי בינוי.

 

הכירו את משרד עורכי הדין המוביל של מורן גור

כשאתם בוחרים עורך דין שייצג אתכם בפרויקט פינוי בינוי, אתם חייבים לוודא שאתם מקבלים את הליווי והסיוע של עורכי דין מנוסים, מקצועיים, אמינים ובעיקר כאלו שמכירים פרויקטים של פינוי בינוי לעומק ויודעים איך להתנהל בתוך כל הדבר הזה. משרד עורכי הדין מורן גור ושות' הוא צוות מנצח של עורכי דין מעולים ואנשי מקצוע מתחום ההתחדשות העירונית. הם סייעו עד היום לאלפי דיירים בישראל לעבור תהליך פינוי בינוי מוצלח עם מיצוי מלא של הזכויות, מינימום בירוקרטיה ובעיות ומקסימום רווח בסופו של דבר. אל תתפשרו על מי שמייצג אתכם ופנו עוד היום לצוות המומחים במשרד עורכי הדין של מורן גור.

 

איך לבחור עורך דין לפרויקט פינוי בינוי?

אם אתם אכן מחפשים עורך דין לפינוי בינוי, הנה כמה טיפים מנצחים שיעזרו לכם למצוא את עורך הדין הטוב ביותר בתחום:

  • ניסיון ומקצועיות: מומלץ ללכת תמיד על עורכי דין מנוסים שמבינים היטב את התחום של התחדשות עירונית ובפרט בעלי ניסיון והיכרות עם ליווי של פרויקטים מסוג פינוי בינוי.
  • המלצות: מומלץ בחום לקבל כמה שיותר המלצות שאפשר מאנשים שאתם סומכים עליהם. באופן הזה תוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים באיש מקצועי שישרת את האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר.
  • זמינות ויחס אישי: מומלץ בחום לחפש אחר עורך דין שיודע לתת יחס אישי ושיהיה זמין לכם בכל שלב ויוכל לענות על כל שאלה או בעיה שעולה במהלך הדרך. כמו כן מומלץ לחפש עורך דין שיודע להסביר בפשטות מושגים משפטיים מורכבים, גם לאנשים שלא בהכרח מבינים בזה.
  • לקבל כמה וכמה הצעות: אתם חייבים להיות בטוחים שאתם עושים בחירה נכונה ולכן עדיף לקבל תמיד כמה הצעות שונות וכך תוכלו לערוך השוואה ולהבין מהי ההצעה המשתלמת ביותר.

 

למה לא כדאי לעשות את זה בלי עורך דין מקצועי?

לא מעט אנשים מתפתים לנסות לחסוך וניגשים לתהליך של פינוי בינוי ללא ייצוג משפטי הולם. חשוב להבין כי ממש לא חסרים מקרים בעייתיים שיכלו בהחלט להיחסך אם רק היה גורם משפטי מייצג שהיה מונע את זה מראש.

בפרויקטים של פינוי בינוי ישנם מקרים של קבלנים שהפסיקו עבודות באמצע והשאירו את הדיירים ללא מגורי קבע. מקרים בהם דיירים לא קיבלו את מלוא הפיצוי שהובטח להם מהקבלן, מצבים שבהם דיירים בכלל לא קיבלו מגורים חלופיים ועוד.

רק עורך דין מנוסה ומקצועי יוכל ללוות את התהליך ולהבטיח שהדברים האלו פשוט לא קורים. אז יכול להיות שאם בוחרים שלא להיעזר בעורך דין חוסכים בטווח הקצר, אבל בטווח הרחוק זהו פוטנציאל אמיתי להפסדים ובעיות בתהליך.

 

לסיכום

פרויקט פינוי בינוי זו הזדמנות מעולה לשדרוג ושיפור התנאים והסביבה ודיירים חייבים לדאוג לעצמם לייצוג משפטי הולם. אל תתפשרו על השירותים של עורך דין מקצועי ומנוסה!

 

שאלות בנושא עומדים בפני הליך פינוי בינוי? כדאי שתפנו לעורך דין מומחה בתחום

למידע נוסף על עומדים בפני הליך פינוי בינוי? כדאי שתפנו לעורך דין מומחה בתחום

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם