רגע לפני שפונים לעורך דין לענייני הגירה: 3 סיבות מעולות שישכנעו אתכם להוציא דרכון אירופאי!

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה יותר ויותר ישראלים מתעניינים בהוצאת דרכון אירופי, ולא בכדי. מדובר בדרכון חזק מאוד אשר מאפשר לישראלים המחזיקים בו שפע של אפשרויות, החל מכניסה חופשית לארה"ב ואוסטרליה ללא הוצאת ויזה ועד קבלת הטבות מס, בעקבות השקעות נדל"ן. אם אתם מתלבטים לגבי ההליך, להלן 3 סיבות שיכולות לא רק לשכנע אתכן לפנות כבר עכשיו לעורך דין לענייני הגירה, אלא כבר להתחיל  ולבחון האם אתם זכאים. מהן 3 הסיבות? להלן הפרטים.

כניסה לארה"ב ללא צורך בהנפקה של ויזה

אחד מהיתרונות הבולטים של הנפקת דרכון אירופי נובע בין היתר בשל היכולת להיכנס  לארה"ב, ללא צורך בהנפקה של ויזה. למעשה, מדינות אשר חברות באיחוד האירופי לא צריכות ויזה לארה"ב, ועל כן מדובר ביתרון עצום אשר חוסך לכם לא מעט זמן ומאמץ, כמו גם מאפשר לכם לנצל את הדרכון לטובת כניסה חופשית המתבצעת במסגרת של הצגת הדרכון. כאן תוכלו למצוא פרטים נוספים אודות היתרונות של דרכון אירופי, כל זאת מתוך מטרה להוציא אותו כבר עכשיו, ובכך לנצל את ההזדמנות, בייחוד לאור הקשיים שנוצרים בעבור ישראלים אשר רוצים להגיע בדחיפות לארה"ב, אולם נאלצים לעבור ראיונות ולהגיש טפסים לטובת הנפקה של ויזה.

עסקים באירופה באופן חופשי

אם אתם חולמים לפתח את העסק שלכם גם באופן גלובלי ולא רק כאן בישראל, אפשר ואף רצוי לנצל את ההזדמנות ולהנפיק את הדרכון אשר מאפשר לכם לעבוד באופן חופשי וחוקי בכל מדינות האיחוד, ובכך להוביל ליצירה של מענה עסקי אשר פותח בפניכם שפע של אפשרויות. יחד עם זאת, צריך לקחת בחשבון כי מדובר בהליך אשר לא פעם גם דורש מכם ביטול תושבות, כאשר כאן תוכלו למצוא הרחבה בנושא. בעבור בעלי עסקים, מדובר בדרך נהדרת להוביל ליצירה של מענה אשר במסגרתו ניתן להקים את העסק מעבר לים, ולתפעל אותו באופן מלא, כולל אפשרות להרחבת היקף הפעילות לא רק באירופה, אלא גם לארה"ב כמו גם אוסטרליה, כל זאת מתוקף קבלת דרכון אירופי.

 

 

לימודים אקדמאיים בסבסוד מלא או חלקי

המוסדות המובילים מעבר לים ידועים בתור חממה אשר מצליחה להכשיר את מיטב אנשי המקצוע במגוון רחב של תחומים. במסגרת של הנפקת דרכון זר תוכלו לנצל את הדרכון לטובת לימודים גבוהים, כאשר בתור תושבים אתם יכולים לקבל סבסוד מלא או חלקי שחוסך לכם לא מעט כסף, בייחוד אם אתם רוצים לפתח את עצמכם וללמוד תארים מתקדמים כמו דוקטורט כמו גם פרופסור. מוסדות לימוד מכובדים מעבר לים מעניקים לכם גם את היכולת לא רק ללמוד אלא גם לפתח קשרים עם בעלי עניין כמו גם סטודנטים מכל רחבי העולם, ועל כן הדרכון הזר הוא בעל משמעות מבחינת היכולת לנצל אותו ובהתאם לכך לקדם את העתיד האקדמי, כמו גם המקצועי שלכם.

לסיכום

שלושת הסיבות אותן הצגנו לכם כאן מהווים הזדמנות מעולה בעבורכם להצטרף לאלפי ישראלים שכבר עכשיו מחזיקים בדרכון אירופי נחשק. יחד עם זאת, צריך לקחת בחשבון כי מדובר בהליך בירוקרטי אשר לוקח לא מעט זמן, כאשר בחלק מהמדינות כמו למשל פורטוגל נרשם עומס בקשות שמוביל לאישור האזרחות בפרק זמן של מספר שנים, במקום חודשים. על כן, רצוי לנצל כבר עכשיו את ההזדמנות ולפנות לחברה מקצועית המתמחה בתחום, כל זאת מתוך מטרה להגשים את החלום – ולקבל את הדרכון.

שאלות בנושא רגע לפני שפונים לעורך דין לענייני הגירה: 3 סיבות מעולות שישכנעו אתכם להוציא דרכון אירופאי!

למידע נוסף על רגע לפני שפונים לעורך דין לענייני הגירה: 3 סיבות מעולות שישכנעו אתכם להוציא דרכון אירופאי!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם