הכול לפרוטוקול: למה בית משפט צריכים שירותי תמלול?.

שירותי תמלול הם שירותים מקצועיים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מעבודתו של בית המשפט, וזאת בשל הצורך בתיעוד מלא של פרוטוקול הדיונים וכן גזר הדין. למעשה, בית המשפט זקוק לשירותי תמלול מאחר והקלטות של הדיונים מהוות ראייה בעבור הצוותים המשפטיים ואף משמשות בהמשך לטובת המשך הליכים, החל מגזר הדין – ועד ערעורים. שירותי תמלול הם שירותים מקצועיים אותם ניתן לקבל דרך חברה מקצועית המתמחה בתחום, כל זאת כחלק מיצירה של ניהול משפט תקין המתבצע בהתאם לפרוטוקול מסודר של בית המשפט כמו גם של הצוותים המשפטיים. שירות זה הינו שירות חיוני ובעל חשיבות עצומה מבחינת ראיות אך גם מבחינת הגשת ערער, ועל כן עורכי דין כמו גם האזרח זקוקים לשירות הזה באופן קבוע.

 

מי מבצע שירותי תמלול לבית המשפט?

שירותי תמלול הם שירותים מקצועיים אותם מספקים בעלי מקצוע אשר קיבלו הכשרה בתחום, כאשר שימת הדגש היא לא רק על מהירות, אלא גם על דיוק וכן עריכה של התכנים בעת הצורך, על ידי המרה שלהם לקבצי מחשב בהם ניתן לעשות שימוש לטובת עיבוי ההגנה או תביעה משפטית. שירות זה מתבצע ע"י חברה מקצועית המתמחה בתחום, כאשר חברת תמלול הקלטות בבית משפט תספק מעטפת מלאה ומקצועית בשביל להבטיח כי אכן תהליך התמלול מתבצע בצורה נאותה ועל פי הפרוטוקול, בייחוד בשל הרגישות הכרוכה בתמלול של דיונים שחלקם סודיים מעיני הציבור. בזכות הטכנולוגיה, אין ספק כי עולם התמלול המשפטי חווה טלטלה עזה, הן בשל היכולת לבצע את ההקלטה באיכות מצוינת דרך מכשיר הסלולר ולתרגם אותה והן בזכות הכשרה מסיבית של אנשי מקצוע שמתמחים בתחום, ובהתאם לכך מעניקים הן להגנה והן לתביעה יכולת לנצל את הטכנולוגיה לטובת מהירות וכן קבלת תוצרים איכותיים, כל זאת במעטפת מקצועית שגם שומרת על דיסקרטיות מלאה וגם מאפשרת לשני הצדדים לנהל את המשפט באופן המקצועי והטוב ביותר, בהתאם לתמלול דיונים כמו גם הגשת ערעור המתבצע במסגרת של הליך משפטי.

 

 

תמלול הקלטה – ראיה קבילה בבית המשפט

אם עברתם עוולה  חברתית כמו למשל הונאה, תוכלו להיעזר בשירות של החברה לטובת תמלול השיחה ובהתאם לכך הגשתה לבית המשפט, כחלק מראייה קבילה. בית המשפט נוטה שלא לפסול הקלטות, אם הן בוצעו כחוק, מתוך הבנה כי דרך ההקלטה ניתן לקבל החלטה האם אכן מדובר בעוולה שאינה חוקית, כמו למשל הטרדה מצד שכן, עימות עסקי ועוד. חברה מקצועית תדע לספק לא רק את תמלול ההקלטה אלא גם חוות דעת מקצועית, כל זאת מתוך מטרה להבטיח כי השירות אותו אתם מקבלים רגע לפני הגשת התביעה יתבצע על הצד הטוב והמקצועי ביותר. על כן, ניתן בהחלט לומר כי שירות זה מתאים הן לעורכי דין שמתייצבים בבית המשפט אך גם בעבור האזרח הפשוט אשר יכול להשתמש בפונקציה הזו, לטובת עשיית צדק.

 

לסיכום

באמצעות חברה מקצועית המתמחה בתחום של תמלול הקלטה משפטית, ניתן להוביל ליצירה של מהלך אשר במסגרתו ניתן להשתמש בחומרי ההקלטה לטובת תמלול והגשה לבית המשפט, כחלק מראיה חוקית שכל אחד מהצדדים יכול להציג, הן לטובת מטרות הגנה והן לטובת מטרות תביעה. שירות זה הינו שירות ייחודי הדורש מיומנות, דיסקרטיות, מקצועיות וכן ירידה לפרטים הקטנים, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של תמלול איכותי ומדויק שיעמוד תחת תנאי האתיקה ובהתאם לכך יאפשר לבית המשפט לקבל החלטה, בהתאם לחומרי הראיות המוגשים במסגרת הליך משפטי – פלילי, אזרחי ועוד.

שאלות בנושא הכול לפרוטוקול: למה בית משפט צריכים שירותי תמלול?.

למידע נוסף על הכול לפרוטוקול: למה בית משפט צריכים שירותי תמלול?.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם