מודים מהלב: 5 רעיונות למתנות לעורך דין שזכה עבורכם את התביעה

להיות חלק מתסבוכת משפטית זה לא דבר פשוט, בין אם תובעים אתכם או אתם אלה המגישים תביעה. אבל ברגע שעורך דין טוב נכנס לתמונה, הדברים בוודאי נראו קלים יותר. אם ליווה אתכם עורך דין בתביעה, וייצג אתכם כמו שצריך מול בית המשפט, אם זכיתם בפיצוי או אם הצלחתם לצאת מתסבוכת בזכות עורך דין – ייתכן שתרצו להעניק לו מתנה. אז איזה מתנות מתאימות לעורכי דין? הנה כמה הצעות:

מגש פירות

מגש פירות יכול להיות מתנה כיפית ומקורית, משום שהיא מספקת מגשי פירות שיש בו מגוון פירות העונה, חתוכים ומעוצבים. יש מגשים עם סושי פירות. מדובר ברול פירות צבעוני עשוי מחתיכות פרי דקיקות שגולגלו יחדיו ונחתכו כמו סושי. במגשים תמצאו שוקולדים מפוזרים לצד פירות טריים או פירות יבשים, יין משובח וכל מה שתרצו להעניק. את המגש אפשר לשלוח במשלוח מהיר למשרדו של עורך הדין. אם אתם מחפשים שירות כזה, כדאי לבחור אתר איכותי ממנו אפשר להזמין סלסלה מלאה בכול טוב, וכזאת שמציעה מוצרים טריים וטובים.

זר פרחים

זר פרחים הוא דרך נפלאה להוקיר ולהביע הערכה. כדי לבחור זר שמביע תודה והערכה, אפשר להכנס לאתרים של חנויות פרחים ולבחור זר פרחים שמתאים להבעת תודה. זרים כאלה מעוצבים עם פרחים בסגול, כחול, לבן, צהוב וכולי. זרים צבעוניים אותם אפשר לשלוח עם כרטיס ברכה – יביעו המון הערכה, ויספקו למשרד עורכי הדין צבעוניות ויופי במרחב העסקי.

עט יוקרתי

עט יוקרתי ומרשים נחשב מתנה קלאסית, שימושית וסמלית. בחרו עט עם חריטה של מילת תודה או כל משפט אחר, ותוכלו להעניק מתנה יפה לכל עורך או עורכת דין. כיום אפשר למצור עטים יוקרתיים בחנות מתנות, וכדאי לגשת לחנויות כאלה ולבחור עט איכותי עם הקדשה ונראות יפה.

 

 

עציץ

עציצים מסוגים שונים ממלאים את החלל בצבע וחיים. בחרו עציץ מתאים למשרד שאינו דורש יותר מידי תחזוקה. העניקו אותו לעו"ד עם כרטיס ברכה ומילות תודה. בחרו עציץ שיכול לחיות בצל או בתוך מרחב פנימי, ושימו לב שהוא נראה מעולה ואינו עייף או לא עמיד במקומות סגורים. עציץ יפה יקשט בצורה נהדרת את המשרד של עורך או עורכת הדין שייצגו אתכם בתביעה.

תמונה ממוסגרת

תמונות של נוף, של בעלי חיים או רקמה של מילות תודה – יכולות להיות מתנה נהדרת. בחרו תמונה יפה אשר תתאים למשרד ולא תהיה גדולה מידי. אם המקרה שלכם התפרסם בעיתון (בצורה חיובית כמובן), אפשר לגזור את הקטע מהעיתון ולמסגר במסגרת קטנה. את התמונה עם ההודעה על הניצחון שלכם, יוכל עורך הדין לתלות במשרד שלו, כסימן להצלחה נוספת בקריירה שלו.

מחזיק ספרים או ספר טוב

עורכי דין נוהגים להניח ספרי משפט ופילוסופיה על מדפים. מחזיק ספרים ששומר על ספרים יציבים, יכול להיות מתנה נפלאה, בעיקר אם הוא מעוצב בצורה ייחודית. אם תרצו תוכלו לרכוש ספר מעניין או קלאסיקה שכולם אוהבים ויש גם ספרי פילוסופיה, ספרים הומוריסטיים על עורכי דין, ספרים מלאי השראה ושאר ספרים שיכולים להתאים לעורכי דין.

שובר קנייה

רוצים ללכת על בטוח? שובר קנייה עם סכום כסף מכובד לקניית בגדים, נעליים, כלי נוי, מצעים ועוד – יכול להיות מתנה נהדרת. בחרו שובר קנייה אשר מתאים לרכישה במגוון רחב של חנויות ורשתות, ותוכלו לאפשר לעורך הדין לפנק את עצמו במשהו חדש.

לסיכום

אם נחלתם הצלחה בתביעה או בכל נושא משפטי אחר – חשוב לומר 'תודה', בעיקר לאנשים שייצגו אתכם או תמכו בהם במהלך התקופה.