גם עורכי דין צריכים להישאר מעודכנים. אלה אתרי החדשות שכדאי לקרוא בהם

בין אם מדובר בעורך דין לענייני משפחה ובין אם מדובר בעורך דין פלילי, עורכי דין נדרשים להישאר מעודכנים. מדוע? כי מעבר לצורך להיות מנוסים, מעבר לצורך להכיר כמה שיותר תקדימים, מעבר לצורך לשאוף לייצוג הולם ומעבר לצורך להכיר לעומק את נדבכי החוק ולדעת לנצל "סיטואציות אפורות", גם חשוב לדעת מה קורה במדינה, אלו גופים משפיעים על החוק, אלו שופטים חדשים נכנסים למשוואה, איזו מורכבות רלוונטית עשויה להשפיע על התיק הנוכחי, מה ניתן ללמוד מהתנהלות משפטית שבימים אלו מקבלת סיקור נרחב וכדומה. מכאן שאם גם אתם מבקשים להישאר מעודכנים, מוזמנים להכיר מספר אתרים מומלצים.

אתרים שרצוי להוסיף לרשימת המועדפים

  • חדשות כיפהאתר שסוקר כל מה שבוער במדינה. כולל מבזקי חדשות, מצב הנדל"ן, ענייני כספים ועוד, לרוב מתוך תפיסה דתית. באמצעות חדשות כיפה ניתן להישאר מעודכנים בנעשה במדינה, ובו זמנית לקבל הצצה לתפיסה של חלק ניכר מהציבור. כמו כן, אם מבקשים לשלב בנאום מסוים נקודות למחשבה שמחברות לפרשת השבוע, נמצא ששוב מדובר באתר חובה.

 

  • התנועה הקיבוצית – אומנם לא מדובר באתר מרכזי, אך בהחלט באתר שמעניק הצצה לכל מה שבוער ורלוונטי לחברה שמדברת קליטה, מעורבות, קואופרציה ועוד. התנועה הקיבוצית היא גוף שמייצג את הקיבוצים מול רשויות המדינה ושכולל מגוון מחלקות, כך שאם מייצגים מקרה שנוגע ל"הווי קיבוצי", בהחלט מדובר בכר מידע פורה.

 

 

  • פסק דין – אתר חדשות שמתמקד בפן המשפטי. האתר מפורסם תחת קבוצת ידיעות אחרונות והוא כולל מידע משפטי רב ועדכני. מבקשים להתעדכן בפסיקה חדשה או ללמוד על החדשות האחרונות בתחום? מדובר באתר חובה, אם כי יש לקחת בחשבון שחלק ניכר מהמידע בתשלום.

 

  • אל ערב – אתר חדשות שפונה לערביי ישראל. מדובר באתר שמאפשר להבין מה עובר על ערביי ישראל, מה מניע אותם, ממה הם מוזנים, מה בוער בהם וכדומה.

 

  • מאקו – אחד משלושת אתרי החדשות המובילים בארץ. לצידו ניתן למצוא את וואלה NEWS וכמובן שגם את אתר YNET. באתרים מסוג זה זוכים לקבל סקירה רחבה אודות כל מה שנוגע למתרחש בארץ, כך שאם מבקשים לקבל תמונת מצב במהירות, מדובר בנקודת פתיחה נוחה.

 

  • מזבלה – אתר חדשות שכולל בלוג ישראלי. כאן תמצאו סיקור חדשותי שבעיקר מתמקד בכל מה שנוגע לעולם הדיגיטלי. מייצגים אדם מתחום התקשורת, או מבקשים להבין מה מניע את עולם הפרסום, מדובר בנקודת התחלה מבטיחה.

 

  • מידה – לכאורה מדובר בעוד אתר שעוסק באקטואליה, אך בפרקטיקה מדובר באתר שמבקש לתת במה לעמדות יותר צדדיות, דעות שנחשבות פחות פופולאריות בתקשורת הישראלית. האתר בעל ההשקפה השמרנית ליברלית, עשוי לסייע כאשר מבקשים להסביר מהיכן אנשים מסוימים פועלים, כאשר מבקשים להסביר טוב יותר מאלו תפיסות אנשים פוחדים ובאופן כללי האתר מסייע לקבל נקודת מבט שונה, כזו שלעיתים מאוד נחוצה בתחום המשפט.

 

  • תיק דבקה – אתר אינטרנט שמעניק במה לשלל נושאים צבאיים ולמתרחש בעולם הערבי. באתר תקבלו ניתוחים רלוונטיים ועתידיים שנוגעים למודיעין, טרור בינלאומי, פוליטיקה, ביטחון וכדומה, כך שאם מייצגים מקרה שנוגע לעולמות האלה, זוכים לקבל סקירה רלוונטית.

 

  • המקום הכי חם בגיהינום – אתר עיתונות שמתמקד בתחום המשפטים והפוליטיקה וגם בכל מה שנוגע לנושאי רווחה, חברה וזכויות אדם. כאן מחכים לכם מגוון תחקירי עומק, מתוך מטרה להשמיע קול מעט שונה ממה שמקובל בזרם המרכזי של העיתונות. מכאן שאם מחפשים חומר בנושא "הון שלטון" או בנושא צדק חברתי, מדובר ביעד מבטיח.