האם שווה להשקיע בנדל"ן באוסטרליה?

השקעה בנדל"ן מעבר לים מהווה הזדמנות מצוינת בעבור קהל המשקיעים למנף את הכספים הנזילים, וזאת באמצעות השקעה בנכס למגורים או תעסוקה במדינות בעולם אשר מציעות למשקיעים תנאי מיסוי נמוכים לצד הון ראשוני נמוך מאשר כאן בישראל. כאשר לוקחים בחשבון את המפה העולמית, אין ספק כי אוסטרליה היא יעד נחשק מאוד בעבור משקיעים, הן בשל תשואות יציבות והן בשל מצב כלכלי ומדיני מהרגועים בעולם, מה שמניב למשקיעים בתחום ידיעה כי הסיכוי לתנודות בשוק שישפיעו גם על מחירי הנדל"ן הוא נמוך מאוד. גם אם אתם מתעניינים בתחום של השקעות נדל"ן בחו"ל, זה הזמן להבין מדוע אולי יהיה לכם שווה להשקיע דווקא ביבשת הנמצאת בקצה השני של העולם.

השקעות נדל"ן באוסטרליה – כל מה שרציתם לדעת

אוסטרליה נחשבת מזה שנים ארוכות לאחת מהמדינות היציבות ביותר בעולם, גם מבחינה כלכלית וגם מבחינה ביטחונית. כמדינה המדורגת במקומות הראשונים במדד העושר העולמי ועם חלוקה נאותה של רמת העושר לכלל האוכלסייה, אוסטרליה היא יעד מסקרן מאוד בעבור משקיעים ישראלים אשר רוצים להיכנס לתוך שוק הנדל"ן ברמת סיכון נמוכה באופן יחסי. למעשה, מידע על נדל"ן באוסטרליה דרך אתר גלובל נדל"ן מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם להיחשף למידע מהימן בתחום אשר יניב לכם יכולת לקבל החלטות מושכלות, בייחוד על רקע העובדה כי בשנים האחרונות מחירי הדיור כאן בישראל בדומה למדינות רבות באירופה עלה, מה שמוביל לא מעט משקיעים למחשבות מחודשות בנוגע להשקעות המתבצעות במקומות מרוחקים, כמו למשל אוסטרליה.

שוק הנדל"ן באוסטרליה נחשב לתוסס מאוד וזוכה לביקוש גבוה גם מצד האזרחים אבל גם מצד מהגרים. אוסטרליה מעודדת מהגרים להיכנס לשטחה לטובת עבודה במגוון רחב של תחומים כמו למשל תחום המלונאות, חקלאות ועוד, ועל כן היכולת שלכם כמשקיעים להבטיח כי הנכס אכן יושכר למשך תקופה ארוכה הוא סיבה נוספת מדוע מדובר בשוק מסקרן מאוד. כאשר לוקחים בחשבון גם את רמת העושר וכן את היותה אחת מהמדינות היציבות בעולם מבחינה כלכלית, ליווי מקצועי מצד חברה המתמחה בתחום מהווה דרך מצוינת ליצירה של מענה המאפשר לכם לבצע את ההשקעה בערים מבוקשות כמו למשל מלבורן או סידני, בעלות כספית נגישה ועם מדיניות מיסוי ממשלתית אשר מעודדת משקיעים לבצע השקעות במדינה. בנוסף, תשואות יציבות וגבוהות באופן יחסי הופכות את אוסטרליה ליעד מבוקש מאוד בעבור משקיעים מכל רחבי העולם, כולל כאן בישראל, וזאת למרות הריחוק הגיאוגרפי.

 

 

מה חשוב לדעת לגבי השקעות באוסטרליה?

כפי שציינו, השקעה בנדל"ן בארה"ב היא בעלת פוטנציאל משמעותי בעבור קהל המשקיעים שרוצה לגוון את תיק ההשקעות ולקבל דריסת רגל בתוך שוק נדל"ן תוסס המגיע לידי ביטוי בביקוש גבוה למגורים באוסטרליה, לצד ריחוק גיאוגרפי אשר הופך את אוסטרליה ליעד מבוקש מאוד בעבור תיירים שמגיעים בדרך כלל לתקופות ארוכות ועל כן ניתן לנצל את הנכס בבעלותכם. יחד עם זאת, צריך לקחת בחשבון כי ביצוע של השקעה בתחום הזה מחייבת עבודה צמודה עם עורך דין נוטריון לצד אנשי מקצוע המתמחים בתחום הנדל"ן ונמצאים במדינה, כל זאת מתוך מטרה לבצע איתור של נכס למגורים בעלות כספית אטרקטיבית למדי. יחד עם זאת, צריך לקחת בחשבון גם את הסיכונים, בייחוד לאור העובדה כי מדובר במדינה מרוחקת במרחק של 24 שעות טיסה מישראל. היכולת שלכם להישאר במעקב לאורך זמן היא מוגבלת, ועל כן צריך לקחת בחשבון כי מעבר לעלות ההשקעה הראשונית, נדרש גם לסגור חוזה עם חברת ניהול אשר תנהל את הנכס בעבורכם.

הזדמנות מעולה לקהל המשקיעים הישראלי

כאשר לוקחים בחשבון את השתוללות מחירי הדיור כאן בישראל, הזדמנות להשקעה מעבר לים ובייחוד באוסטרליה הופכת לאטרקטיבית מאוד בעבור מי שרוצה להשקיע את הכספים ואף להרחיב את תיק ההשקעות, בעקבות קבלת תשואות יציבות. שימו לב כי אוסטרליה היא יבשת ענקית עם 6 מדינות ומעל ל-10 מחוזות, ועל כן מחקר מקיף בנוגע לחוקים הפדרליים היא חיונית בעבור כל משקיע שרוצה להיכנס לתחום.

לסיכום

אתר גלובל נדל"ן מרכז בעבורכם את כל המידע החשוב ביותר, כל זאת מתוך מטרה לאפשר לקהל המשקיעים לקבל חשיפה ליעדים מבוקשים להשקעות נדל"ן, כמו יבשת אוסטרליה הנחשבת ליעד מבוקש.

שאלות בנושא האם שווה להשקיע בנדל"ן באוסטרליה?

למידע נוסף על האם שווה להשקיע בנדל"ן באוסטרליה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם