חווים לחץ בעבודה? ייתכן שתסבלו מנשירת שיער

עורכי דין חשופים באופן מתמיד ללחץ בעבודה, וזאת בשל עומס כמו גם התנהלות משפטית שלא פעם גולשת גם מעבר לשעות העבודה המקובלות. בנוסף, הניסיונות לאזן בין בית לעבודה מהווים את אחת הסיבות הנפוצות מדוע עורכי דין רבים חשים לחץ בעבודה, כאשר ההשפעות של הלחץ עלולות להוביל לא רק לירידה בפרודוקטיביות אלא גם לתופעות פיזיות כמו למשל נשירת שיער. למעשה, רבים אינם מודעים לכך כי במצב של לחץ כל מערכות הגוף ובפרט השרירים מופעלים וגורמים להצטברות של לחצים באזורים שונים, כולל אזור הקרקפת. הכיווץ של השרירים בעקבות לחץ פוגם באופן משמעותי בתהליך הטבעי של הזרמת הדם לאזורים שונים בגוף, כמו למשל אזור הקרקפת. אם גם כן אתם חווים לחץ בעבודה, ייתכן כי תחוו נשירת שיער מואצת.

חווים לחץ בעבודה? ייתכן שתסבלו מנשירת שיער

חווים נשירת שיער? הכירו את פרוספיה

החדשות הטובות הן שנשירת שיער היא לא גזרת גורל אלא ניתן בהחלט לטפל בה עוד לפני שהמצב מחמיר. אתר Balding מאגד את  כל המידע בנוגע לנשירת שיער, וזאת מתוך מטרה לספק לציבור הקוראים יכולת להתגבר על התופעה שמשפיעה מאוד על רמת הביטחון והדימוי העצמי. ראשית, חשוב להבין כי תהליך של נשירת שיער הוא תהליך טבעי שמתרחש בכל יום. יחד עם זאת, כאשר מדובר בנשירת שיער מואצת שמובילה ליצירה של אזורי התקרחות, מדובר בנשירה שבה נדרש לטפל באופן מידי. במידה וישנה נשירת שיער מואצת, רצוי בהחלט לשקול שימוש בתרופת פרוספיה המיועדת בעבור גברים שסובלים מנשירה. מדובר בתרופת מרשם אשר נמצאה בשורה של מחקרים כיעילה לטובת התמודדות עם נשירה, ללא תופעות לוואי ועם תוצאות אותן ניתן לקבל לאחר תקופה קצרה יחסית. התרופה זכתה לביקורות מהללות מצד גברים שדיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה ביותר ועל כן מדובר באופציה מצוינת לטובת התמודדות עם נשירה.

הפחתת לחץ בעבודה – גם אתם יכולים

כעורכי דין, אתם חווים לחץ על בסיס קבוע. אולם, הלחץ הזה יכול להשפיע מאוד על הבריאות שלכם כמו גם על השיער. על כן, חשוב לבצע כבר עכשיו צעדים שיפחיתו את רמות הלחץ, כאשר מדובר בצעדים פשוטים שכל אחד יכול ליישם. ראשית, כאשר אתם נכנסים הביתה רצוי מיד להחליף לבגדים נוחים שיאפשרו לכם להירגע כמו גם לבצע הפרדה בין שעות העבודה במשרד לבין השהות בבית. בנוסף, התפקוד שלכם מושפע גם מהשינה שלכם. אם אתם יכולים, פנו לעצמכם בלו"ז חצי שעה לטובת שנת צוהריים או הקפידו להיכנס למיטה בשעה סבירה בשביל לזכות בשמונה עד שבע וחצי שעות של שינה המומלצת ע"י רופאים. אם אתם מבחינים כי הנשירה מתגברת, שינוי תזונתי הוא חיוני גם לטובת התמודדות עם לחץ. לא פעם בעקבות לחצים אתם יכולים למצוא את עצמכם מדלגים על ארוחות או קונים מזון מהיר. הקפידו לאכול באופן מסודר כולל יצירת תמיכה תזונתית לשיער באמצעות שילוב של מזון עשיר בסיבים תזונתיים, בטטות ותרד. למרות היותכם עורכי דין עסוקים שרוצים לספק ללקוחות את השירות הטוב ביותר, אפשר ואף רצוי לקחת זמן לעצמכם בדמות פעילות ספורטיבית, דייט איכותי עם בן/בת הזוג או תרגול של מדיטציה אשר נמצא בשורה של מחקרים כיעיל לטובת התמודדות עם לחץ.

לסיכום

לחץ בעבודה עלול להשפיע באופן משמעותי על קצב צמיחת השיער וכן לתרום לנשירה מואצת. בשביל להימנע ממצב שבו אתם חשים ירידה משמעותית בתפקוד אבל גם בביטחון העצמי שלכם, זה הזמן ליצור שינויים קטנים שישפיעו מאוד על היכולת שלכם לעסוק במקצוע עריכת הדין – מבלי שזה יגרום לנזקים נפשיים אבל גם אסתטיים, בדמות נשירה.

שאלות בנושא חווים לחץ בעבודה? ייתכן שתסבלו מנשירת שיער

חווים לחץ בעבודה? ייתכן שתסבלו מנשירת שיער

למידע נוסף על חווים לחץ בעבודה? ייתכן שתסבלו מנשירת שיער

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם